Zabezpečovací a telemetrické systémy

Nasazované systémy jsou od renomovaných světových i domácích výrobců. Jedná se o systémy z produkce fy DSC, GALAXY, JABLOTRON, atd. Pro specielní aplikace velkého rozsahu jsou nasazovány procesorové sběrnicové stanice vlastní vývojové a výrobní produkce. Pro kompletaci zabezpečovacích a telemetrických systémů jsou ve výrobním programu firmy obsaženy pomocné ochranné, napájecí a převodní moduly pro pasivní i aktivní úpravy signálů. Pro kompletaci systémů uzavřených televizních sledovacích okruhů je převážně využíváno prvků SONY, COMPUTRONIC, PHILIPS, SAMSUNG, MITSUBISHI atd.

Veškeré dodávané HW sestavy systémů řízení jsou doprovázeny dodávkami uživatelských a systémových SW, uživatelské SW vznikají plně vlastní kapacitou. Preferovanými vizualizacemi pro zabezpečovací systémy jsou InTouch, RS View, PROMOTIC, ControlWeb, RELIANCE atd.. Na základě zkušeností se zřizováním dispečerských pracovišť v průmyslu je kladen důraz na operativnost zařízení při zásahu, řešení situací v souběhu událostí, automatická volba priorit atd.

Pro finální dodávky zabezpečovacích systémů jsou v rámci senzoriky dodávány komponenty od renomovaných výrobců jako je Visonic Ltd, SATEL, atd.